Misyonumuz

Misyonumuz, yazılım sektöründe 20 senelik deneyimimizle kendi web framework’ünü kullanıp kendi yazılımını üreten bir firma olarak bu konuda ülkemizdeki diğer firmalara da örnek olup Türk yazılım sektörünün uluslararası alanda rekabet etmesine katkıda bulunmaktır.

Ülkemiz son yıllarda özellikle mobil oyun sektöründe kendini duyurmaya başlamıştır. Kuşkusuz bu çok iyi bir gelişme olmakla birlikte ülkemizde yazılımın farklı alanlarında da bunun gibi bir potansiyel bulunmaktadır. Kobiservis de bu alanlarda merdiven görevi görerek bir katkı sunmak istemektedir. Dünyada web uygulamalarında farklı framework’ler yaygın olarak kullanılmaktadır (Laravel, Codeigniter, Django, ASP.NET MVC, Java Spring MVC). Biz ise bu hazır framework’lerle değil kendi yazdığımız codeK® framework’ü ile web tabanlı uygulamalar geliştirmekteyiz ve bu teşebbüsümüzün önümüzdeki yıllarda ülkemizdeki yazılım potansiyeline ufak da olsa bir katkısı olacağını düşünüyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, uygulamalarımızı performans, kullanım kolaylığı, özelleştirme ve güvenlik alanlarında en yüksek kalite seviyesine çıkararak yazılım sektöründe güvenilir bir marka olup müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Yazılım mantığı, çok parçalı bir puzzle’ın parçalarını birleştirmeye çok benzemektedir. Uğraş gerektiren, belirli bir sistematiğin ve mantığın olması gerektiği bir alandır. Birçok küçük parça birbirleriyle uyumlu bir halde büyük tek bir parça olan programı oluşturur. Bu parçaları birleştirirken vizyon çok önemlidir. Yazılım dünyasının geçmişine bakıp geleceğini öngörmek üstün bir beceri ve tecrübe gerektirmektedir. Biz de Kobiservis olarak bu beceri ve tecrübe ışığında modern yazılımlar geliştirme çabası içerisindeyiz.