Mobil Uygulama Ayarları Sayfası

Mobil Ayarları Sayfası

v1.15.29 güncellemesiyle birlikte kullkanıcıların mobil uygulama (Android) ayarlarını kolayca görüntüleyebilmesi sağlandı. Ayarlara kullanıcılar 'Yardım' menüsünden 'Mobil Uygulama Ayarları' sekmesine tıklayarak erişebilmekte.

kServis Mobil Uygulaması

kServis Mobil 3.0 Yayınlandı

kServis programının mobil uygulaması kServis Mobil 3.0 Google Play'de yayınlandı. Programın sahip olduğu bütün özelliklere sahip olan uygulamada ek olarak fotoğraf çekip yükleme fonksiyonu da bulunmaktadır. Programı kullanabilmek için kServis programına sahip olmanız gerekmektedir. Ücretsiz denemek için buraya tıklayınız.

kServis Mesajlaşma Modülü

Mesajlaşma Modülü

kServis programında Mesajlaşma Modülü 1.15.19 versiyonu güncellemesi ile kullanıcılara sunuldu. Kısaca bu modül sayesinde Teknik Servis etkinlik sayfasında müşteriye o anki servis durumu email atılabiliyor. PDF formatında Teknik Servis Talep ve Teslim formu da mesaja iliştirilebilmekte. Ayrıca müşteriye etkinliklerden bağımsız email da gönderilebilmekte.

Yetkilendirme grupları güncellemesi ile ilgili ekran görüntüsü.

Yetkilendirme Grupları Güncellemesi

Yetkilendirme Grupları güncellemesi ile kServis artık daha güçlü. Örneğin tek tıklamayla bütün veya belirlediğiniz bir gruba ait personelinizin sayfa bazında görüntüleme/güncelleme/kayıt ekleme/silme izinlerini ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca personelinizin sadece kendi atandığı servisleri mi yoksa bütün servisleri mi görebileceğini parametrik hale getirdik. Ek olarak gene yetkilendirme grupları ekranında personelinizin hangi menüleri görebileceğini de belirleyebiliyorsunuz.

kServis 1.12.50 Güncellemesi

kServis 1.12.50 güncellemesi ile Teknik Servis Programımıza "Günlük Görev Formu" görüntüleme özelliği getirildi. Anasayfa'da günlük görev listesinde istenilen tarihte istenilen personele ait servis programı listelenebiliyor. Ayrıca bu liste PDF dosya formatında indirilebildiği gibi antetli kağıt formatında da yazdırılabilmekte.

Servis Etkinliğine Detaylı Personel Atama Özelliği

Teknik Servis programımızın 1.12.00 güncellemesi yayınlandı. Getirilen yeni özellikler arasında "Servis Etkinliğine Detaylı Personel Ataması" var. Artık etkinliğe birden fazla ilgili personel atanabiliyor. Atamanın zamanı ise her personele ayrı bir şekilde ayarlanabiliyor.

1.11.07 Güncelleme Duyurusu Resimi

1.11.07 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

kServis programına 1.11.07 güncellemesi geldi. Genel stabilite ve hız optimizasyonlarıyla beraber aşağıdaki özellikler eklendi.

  • Ürün listesi, müşteri ürün listesi sayfalarındaki sütunlara "Seri No" sütunu eklendi.
  • Bu sayfalara "Seri No" ile arama özelliği getirildi.
  • Servis ana ekranında "Teslim Alınan Ürünler" ve "Yapılan İşlemler" listelerine "Seri No" sütunu eklendi.
  • Talep Formu, Teslim Formu ve Fatura Görünümü formlarına firma logosu eklendi.
  • Bu sayfalara da "Seri No" sütunu eklendi ve görsel düzenlemeler yapıldı.
Müşteri Giriş Ekranı

Müşteri Giriş Ekranı Yenilendi

kServis programının müşteri giriş ekranının adresi ve tasarımını yeniledik. Sayfa tasarımında sade ve profesyonel çizgiler kullanmaya çalıştık. Artık bütün müşterilerimiz aynı adresten giriş yapabilecek. Girişte sorun yaşayan müşterilerimiz bize telefon veya mail yoluyla ulaşabilirler.

Özel Tanımlı Alanlar

kServis Programına Müşterilere Özel Alan Ekleme Özelliği Geldi

kServis v1.08.10 güncellemesiyle birlikte programa müşterilere özel alan ekleme özelliği geldi. Artık Kullanıcı, Müşteri, Ürün ve Etkinlik (Teknik Servis) modüllerine müşterilerimizin istediği alanları ekliyebiliyoruz. (Örneğin Teknik Servis modülünde Plaka No alanı ekleme gibi). Üstelik bu eklediğimiz alanlara göre arama da yapabiliyorsunuz. Bu güncellemeyle birlikte program adeta işletmeye göre yazılmış gibi olmakta.